Jak zacząć?

W jaki sposób zapisać się na zajęcia?

To bardzo proste 🙂 Wystarczy wejść na naszą stronę TUTAJ  i zarejestruj się w aplikacji Fitssey. W razie napotkanych trudności wyślij do nas wiadomość na adres: biuro@blackwings-studio.pl lub zadzwoń pod numer 692 988 709

Po zalogowaniu się do aplikacji wybierz zajęcia, na które chcesz się zapisać i dokonaj rezerwacji. Płatności za zajęcia dokonujemy na miejscu tuż przed ich rozpoczęciem. 

 

Czy i w jaki sposób mogę odwołać zajęcia?

 

Jeśli nie możesz przyjść na zarezerwowane zajęcia, odwołaj je w aplikacji Fitssey co najmniej 7 godzin przed rozpoczęciem zajęć. Dzięki temu zwolnisz miejsce innym. Zajęcia nieodwołane w terminie nie wracają na Twój karnet.

 

Czy mogę przyjść na zajęcia bez wcześniejszej rezerwacji?

W związku z ograniczoną ilością miejsc na zajęciach konieczne jest wcześniejsze dokonanie rezerwacji zajęć w naszej aplikacji TUTAJ. W ten sposób zapewnisz sobie miejsce na sali i ułatwisz nam organizację.

 

Jak mogę przygotować się do zajęć?

Nie jedz około dwóch godzin przed zajęciami i załóż wygodny strój (krótkie spodenki, top/stanik sportowy, dowolna koszulka, skarpetki). W dniu zajęć nie używaj balsamu do ciała i rąk.

Masz pytania? Napisz do nas

Black Wings Pole Dance Studio
Os. Ogrody 28
27-400 Ostrowiec Św.