Nasi instruktorzy

Aleksandra Kaczmarczyk - Szefowa 🙂

Cześć jestem Ola 🙂 W moim studio prowadzę zajęcia POLE DANCE.

Już od dzieciństwa trenowałam bieganie, skoki w dal oraz gry zespołowe jak koszykówka czy piłka ręczna. Z czasem moje serce zaczęło bić mocniej dla tańca latynoamerykańskiego dlatego po czasie zostałam instruktorem Zumba fitness

Moje umiejętności taneczne i wytrzymałościowe rosły z każdym treningiem. Brakowało mi jedynie sportów siłowych. Zdecydowałam o Pole Dance, bo to idealne połączenie siły, wytrzymałości i tańca.
Jako instruktorka w Black Wings, moim celem jest przekazywanie mojej pasji i umiejętności moim uczniom. Wierzę, że każdy może osiągnąć wspaniałe rezultaty dzięki mocnym i intensywnym treningom. Moje zajęcia są pełne energii i pozytywnej atmosfery, co sprawia, że każdy może czerpać radość z tańca i aktywności fizycznej. Staram się aby moje doświadczenie, determinacja i oddanie były inspiracją dla wszystkich, którzy zdecydują się dołączyć do naszej społeczności studia Black Wings.

Marta Łucka

Hej, jestem Marta 😉 i w Black Wings mam przyjemność prowadzić zajęcia Aerial Hoop, Aerial Silks oraz Stretching

Ze sportem jestem związana od malutkiego. Jako mała dziewczynka przez 5 lat tańczyłam taniec towarzyski . Brałam udział w turniejach ogólnopolskich ale ciągle mi czegoś brakowało. 

Zaczęłam trenować fitness gimnastyczny w Ostrowieckiej szkole i tu zaczął się prawdziwy sport . Szybko uczyłam się nowych elementów i zaczęłam brać udział w zawodach ogólnopolskich. 

Zajmowałam czołowe miejsca i dzięki temu mogłam startować na arenie międzynarodowej m.in w Łotwie, Serbii , Czechach oraz Hiszpanii . Obecnie rozwijam się pod kątem trenerskim i prowadzę grupy fitness dzieci koła , szarfy i stretching.

Paweł Salwierz

Cześć, jestem Paweł 😉 w Black Wings prowadzę zajęcia Tabaty. Treningiem siłowym oraz sportem sylwetkowym zajmuję się od 2005 roku. Swoją przygodę jako trener personalny rozpocząłem w 2015 roku. W latach 2018, 2019, 2020 dodatkowo byłem trenerem przygotowania fizycznego piłkarzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Moim nadrzędnym celem jest zaszczepienie w swoich klientach potrzeby regularnego wysiłku fizycznego. Staram się uświadomić swoich podopiecznych jak istotnym elementem dobrego zdrowia i samopoczucia jest aktywność fizyczna oraz odpowiednie odżywianie. 

Podczas samych treningów szczególną uwagę skupiam na prawidłowej postawie ciała oraz zachowaniu odpowiedniego wzorca ruchowego. 

Swoją wiedzą oraz indywidualnym podejściem do klienta potrafię pomóc osobie której celem jest: redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa siły, poprawa funkcjonalności w życiu codziennym, zbudowanie wytrzymałości i kondycji

Łukasz Wolski

Cześć, jestem Łukasz 😉 w Black Wings prowadzę zajęcia Jogi. Jestem certyfikowanym nauczycielem Jogi. Uczę tradycyjnej Hatha Jogi metodą Sivanandy. 

Joga była obecna w moim życiu od najmłodszych lat. Już jako dziecko naturalnie wykonywałem ćwiczenia Jogi nie mając pojęcia skąd się wywodzą i dlaczego ich efekty ma na mnie pozytywny wpływ. 

Dopiero jako dorosły człowiek, gdy żyjąc za granicą wspaniali nauczyciele Jogi pokazali mi jak efektywnym system jest Joga w procesie odnowy nie tylko organizmu po kontuzji, ale również daje wytchnienie dla umysłu i duszy. 

Joga wielokrotnie pomogła mi utrzymać formę i powrócić do zdrowia po poważnych kontuzjach. Do tego stopnia, iż postanowiłem uczyć jej innych. Może i Tobie pomoże. Zapraszam na zajęcia prowadzone przeze mnie.